Salon kosmetyczny Beauty Factory

Witaj w Fabryce Urody

Beauty Factory – Fabryka Urody powstała z myślą o klientach, którzy cenią sobie najwyższy poziom usług, fachowość i profesjonalizm oraz bezpieczne warunki higieniczne. A jednocześnie marzą o chwili relaksu i odprężenia od codziennych trosk.
Zapraszamy Państwa do miejsca, gdzie kwalifikacje ekspertów z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii wspieramy najnowszymi technologiami. Oferujemy pełen wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, sukcesywnie wzbogacając nasze portfolio o nowe i modne zabiegi.

Renomowane kosmetyki & nowoczesny sprzęt

Pracujemy na sprawdzonych, renomowanych kosmetykach oraz na najnowocześniejszym sprzęcie. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, szczególną wagę przykładamy do zapewnienia właściwych warunków sanitarno-higienicznych, a wszystkie narzędzia sterylizujemy we własnym autoklawie.

Profesjonalny team & wyśmienita kawa

W Beauty Factory dbamy o równowagę między dbałością o piękno zewnętrzne i dobre samopoczucie. Dlatego czeka na Państwa nie tylko nasz profesjonalny team dysponujący wiedzą i cennymi radami, ale także doskonałe towarzystwo. To wszystko przy filiżance wyśmienitej kawy.

Nasz zespół

Eksperci medycyny estetycznej i kosmetologii