NAJSILNIEJSZE NA ŚWIECIE MODELOWANIE SYLWETKI – WONDER BODY HIEMS

Innowacja WONDER® skutecznie odchudza, ujędrnia i modeluje ciało. Rzeźbimy całe ciało bez wykonywania ćwiczeń fizycznych w niezwykle skuteczny i szybki sposób. Rozwiązujemy rozpowszechniony problem cywilizacyjny zwiększonej tkanki tłuszczowej oraz zmniejszonej aktywności i siły mięśni.

 

Jak działa WONDER?

Wywołujemy intensywne spalanie tkanki tłuszczowej i przyśpieszony metabolizm dzięki stymulowanej pracy mięśni. Impulsowo aktywujemy skurcze super maksymalne skuteczniejsze niż podczas ćwiczeń fizycznych. Efekt intensywnych bodźców jest oczywisty, widoczny i odczuwalny podczas zabiegu. Energia przechowywana w tkance tłuszczowej jest spalana w procesie wzmacniania mięśni.

Jeden zabieg to 36000 ćwiczeń mięśni w 25 min, który zastępuje 3 godziny na siłowni. Najsilniejsza na świecie technologia HIEMS głęboko oddziałuje na mięśnie szybko kurczliwe i wolno kurczliwe. Powoduje pobudzenie metabolizmu spalając nawet do 1500 kcal w ciągu 72 godzin po zabiegu. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie jednocześnie intensywnie spalając tłuszcz.

Zgodnie z fizjologią pracy mięśni ich skurcz jest wywołany zarówno impulsem pochodzącym z mózgu, jak i impulsem zewnętrznym. Grupa unerwionych komórek mięśniowych – miocytów jest pobudzana impulsem powodującym stymulację. Dostarczane bodźce do jednostek motorycznych (grupa komórek mięśniowych) powoduje skurcze i ćwiczenie mięśni.

Wysoka częstotliwość stymulacji mięśni z WONDER® wywołana jest naturalna ich praca. Tkanki mięśniowe pobudzone są do przystosowania się do obciążenia co powoduje ich rozwój. Udowodnione są znane procesy hipertrofii i hiperplazji stymulujące do wzmocnienia tkanki mięśniowej i dzięki temu do stałego intensywnego spalania tłuszczu. W rezultacie badań oraz późniejszych doświadczeń użytkowników w wielu krajach zaobserwowano wyraźną poprawę w zakresie widocznych czynników estetycznych.