Modelowanie sylwetki

 

Wonder Body HIEMS 

Innowacja WONDER® skutecznie odchudza, ujędrnia i modeluje ciało. Rzeźbimy całe ciało bez wykonywania ćwiczeń fizycznych w niezwykle skuteczny i szybki sposób. Rozwiązujemy rozpowszechniony problem cywilizacyjny zwiększonej tkanki tłuszczowej oraz zmniejszonej aktywności i siły mięśni.

Jeden zabieg to 36000 ćwiczeń mięśni w 25 min, który zastępuje 3 godziny na siłowni. Najsilniejsza na świecie technologia HIEMS głęboko oddziałuje na mięśnie szybko kurczliwe i wolno kurczliwe. Powoduje pobudzenie metabolizmu spalając nawet do 1500 kcal w ciągu 72 godzin po zabiegu. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie jednocześnie intensywnie spalając tłuszcz.

 


 

Maximus TriLipo DMA 

Maximus to kompletny i najbardziej kompleksowy system anti-aging na rynku. Modeluje sylwetkę, wpływa na poprawę kondycji skóry oraz redukuje tkankę tłuszczową i cellulit. Poprzez połączenie wielu technologii – TriLipo RF, TriLipo DMA i TriFractional, daje możliwość efektywnego działania na czterech poziomach:

-naskórku,

-skórze właściwej,

-tkance tłuszczowej,

-mięśniach.

 

W czym pomaga system Maximus?

-ujędrnienie i odmłodzenie skóry,

-redukcja zmarszczek,

-poprawa konturów twarzy,

-poprawa napięcia skóry,

-lifting, stonowanie oraz ujędrnienie mięśni,

-detoksykacja i drenaż limfatyczny,

-poprawa krążenia krwi i dotlenienie.


Liposukcja Ultradźwiękowa CAVIT2

Liposukcja ultradźwiękowa wykonywana w Beauty Factory Fabryka Urody w Poznaniu to zabieg redukujący nadmiar tkanki tłuszczowej w takich okolicach jak brzuch, pośladki, uda, łydki i ramiona. Zabieg ten wykorzystuje ultradźwięki. Ultradźwięki to dźwięki niesłyszalne dla ucha ludzkiego, ale ich fala niesie zasób energii wywołującej określone skutki w tkance tłuszczowej człowieka.

W pierwszym efekcie fala ultradźwiękowa generuje ciepło podnosząc temperaturę tkanki tłuszczowej.

Przyspiesza to jej metabolizm oraz oczyszcza organizm z toksyn. Podgrzanie tkanki tłuszczowej sprzyja jej redukcji. Równolegle ultradźwięki powodują zjawisko kawitacji, czyli powstawania mikroskopijnych pęcherzyków gazu, które rozpadając się uszkadzają błonę komórkową komórek tłuszczowych.

W ten sposób podczas liposukcji ultradźwiękowej  dochodzi do trwałej redukcji liczby komórek tłuszczowych. Uwolniony w ten sposób tłuszcz jest następnie wydalany z organizmu.


Fala uderzeniowa

Najwyższa skuteczność w redukcji cellulitu potwierdzona badaniami naukowymi, redukcja tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki, poprawa jędrności skóry i stymulacja mięśni to tylko kilka z bardzo wielu zalet, jakie mają zabiegi z wykorzystaniem fali akustycznej do walki z cellulitem. W Beauty Factory Fabryka Urody w Poznaniu rozumiemy, że pozbycie się znienawidzonego cellulitu to nie tylko kwestia estetyczna, ale w wielu przypadkach również komfort psychiczny i lepsze samopoczucie. Proponowane przez nas zabiegi z wykorzystaniem fali uderzeniowej poprawiają wygląd skóry oraz samoocenę. Sprawdź, na czym polega zabieg i umów się na wizytę zanim zaskoczy Cię kolejne lato!

Fala akustyczna, rozchodząc się w tkankach, doprowadza do silnego drgania w obrębie tkanki łącznej, co powoduje rozbicie zwłóknień otaczających guzki cellulitu. Uszkodzeniu ulegają również błony komórkowe adipocytów, co przyczynia się do lipolizy, czyli śmierci komórek tłuszczowych. Zabieg gwarantuje nam szybkie i długotrwałe efekty, a bezbolesność i nieinwazyjność to jego niewątpliwe atuty. Fala akustyczna wykazuje również działanie przeciwzapalne, przeciwobrzękowe oraz antybakteryjne.


Radiofrekwencja mikroigłowa – RF Frakcyjny

Intensywna odnowa skóry i naprawa jej uszkodzeń, uzyskanie efektu jak po liftingu oraz zwiększenie gęstości i odporności skóry, bez użycia skalpela jest możliwe. W Beauty Factory wykonujemy zabiegi wykorzystujące fale radiowe (RF, czyli z ang. radio frequency), by przywrócić Twojej skórze piękno i doskonały wygląd.

 

Zabieg fali radiowej mikroigłowej polega na wkłuwaniu kilkudziesięciu igieł w struktury skóry, przy jednoczesnym podgrzewaniu ich w momencie penetracji. Igły, będące częścią tzw. kartridża, są tak naprawdę mikroelektrodami fali radiowej bipolarnej. Prąd o częstotliwości radiowej w naszym urządzeniu przechodzi przez igły tylko w momencie ich wysuwu – dlatego też podczas zabiegu nie ma ryzyka poparzenia naskórka. Zabieg fali radiowej mikroigłowej, różni się od metody kontaktowej przede wszystkim silniejszym efektem neokolagenezy (produkcja nowych włókien kolagenu).Podczas zabiegu osiąga się spektakularny efekt wypełnienia tkanek oraz ich przebudowy i regeneracji.

Radiofrekwencja mikroigłowa sprawdzi się idealnie przy rozstępach w okolicy brzucha,ud,pośladków,pleców oraz przy redukcji blizn.