Medycyna estetyczna

Poznań

Interesuje Cię profesjonalna medycyna estetyczna w Poznaniu? Zabiegi wykonywane w salonie BEAUTY FACTORY to najnowsze osiągnięcia branży. Pozwolą Ci poprawić niedoskonałości urody lub defekty skóry, usunąć oznaki starzenia, wymodelować sylwetkę.

Eksperci (lekarz medycyny estetycznej i doświadczeni kosmetolodzy) zadbają, aby każda Klientka i każdy Klient gabinetu poczuł się pięknie i młodo, ciesząc się efektami przeprowadzanych zabiegów.

Zabiegi na twarz i ciało – najnowsze technologie, innowacyjny sprzęt, renomowane kosmetyki

W salonie wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów. Łączą one najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej i profesjonalnej kosmetologii. Nasi eksperci, w przyjaznej atmosferze, pomogą Ci usunąć wszelkie niedoskonałości.

Wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem sprawdzonych metod – m.in. toksynę botulinową (botox), kwas hialuronowy, laser frakcyjny CO2, laser diodowy (zamykanie naczynek na nogach), Plasma IQ (bezinwazyjny lifting twarzy), mezoterapię igłową.

Medycyna estetyczna w Poznaniu na światowym poziomie. Sprawdź nasze zabiegi!

Zabiegi

Medycyna Estetyczna
 

Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa, to świetne rozwiązanie dla każdego kto chce bez konieczności poddawania się chirurgii plastycznej, wygładzić swoją twarz. Aplikacja toksyny botulinowej chroni przed powstawaniem zmarszczek oraz wygładza już istniejące. Zabieg trwa jedynie 10 minut, a efekty są widoczne już nawet po 3 do 10 dni, natomiast optymalny efekt już po ok. 2 tygodniach. Medycyna estetyczna w Beauty Factory w Poznaniu zapewnia wykonanie zabiegu aplikacji toksyny botulinowej szybko, sprawnie i z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Więcej

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy, to świetny sposób na pozbycie się zmarszczek w dosłownie kilka sekund. Właściwy wypełniacz jest wybierany z uwzględnieniem rodzaju zmarszczek, ich lokalizacji, a także głębokości. Zabieg może być wykonywany właściwie w każdym czasie. Kwas hialuronowy, to pewność szybkiego pozbycia się zmarszczek i odmłodzenia swojego wyglądu Medycyna estetyczna w naszym salonie w Poznaniu jest zawsze wykonywana na najwyższym poziomie z dbałością o nasze Klientki.. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa, to metoda medycyny estetycznej, dzięki której można skórze przywrócić piękny i zdrowy wygląd. Dostarczane do organizmu substancje aktywne sprawiają, że zostają pobudzone procesy regeneracyjne. Mezoterapia igłowa, to bardzo popularna i najskuteczniejsza metoda odżywiania skóry, ponieważ substancja dociera bezpośrednio do miejsc uszkodzonych. Beauty Factory, to medycyna estetyczna w Poznaniu na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą zabiegów.

Więcej

 

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2 jest nowoczesną metodą odmładzania skóry. Laser stymuluje odpowiednie obszary naskórka do odnowy i przebudowy kolagenu. Po wykonaniu zabiegu skóra regeneruje się bardzo szybko, staje się zdrowsza i młodsza w wyglądzie oraz ma ujednolicony koloryt. Medycyna estetyczna w Beauty Factory w Poznaniu, to gwarancja wykonania usługi laserem frakcyjnym CO2 na najwyższym poziomie. Nasze Klientki mogą liczyć na wsparcie zarówno przed, w trakcie, jak i po zabiegu. Zawsze chętnie pomagamy i doradzamy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Więcej

Lipoliza iniekcyjna

Jeśli chcesz stracić kilka centymetrów w talii czy obwodzie uda, to świetnie składa się. Idealnym sposobem na to jest lipoliza iniekcyjna. Polega na nieinwazyjnym modelowaniu sylwetki poprzez rozpuszczenie komórek tłuszczowych. Poza tym zabieg lipolizy iniekcyjnej, to także dobry sposób na to, aby w ogóle zacząć dbać o swoją sylwetkę. Medycyna estetyczna realizowana przez Beauty Factory w Poznaniu, to gwarancja dobrze przeprowadzonego zabiegu, którego efekty będą zgodne z oczekiwaniami.

Więcej

Plasma IQ

Plasma IQ, to idealny sposób na bezinwazyjne pozbycie się drobnych zmarszczek, usunięcie miejscowych zmian skórnych czy też wykonania liftingu powiek. Zabiegi wykonywane przez urządzenie plasma IQ są bezinwazyjne, precyzyjne, bezpieczne, komfortowe oraz dające natychmiastowy efekt. W naszym salonie każdy zabieg jest poprzedzony konsultacją z lekarzem. Dbamy o to, aby Pacjenci byli odpowiednio przygotowani do wykonania zabiegu i czuli się komfortowo przed, w trakcie i po jego wykonaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej

 

Zamykanie naczynek na nogach

Do zabiegu zamykania naczynek na nogach wykorzystujemy nowoczesny laser diodowy Med. Art. 435, który umożliwia zamykanie zmian naczyniowych i barwnikowych. Jeśli chcesz zapomnieć o zaczerwienieniach i zmianach naczyniowych na Twoich nogach, to zapraszamy do nas na zbieg. Pomożemy w redukcji poszerzonych, popękanych naczynek, a także usuniemy znamiona naczyniowe. Medycyna estetyczna w mieście Poznań w Beauty Factory, to gwarancja bezpieczeństwa i osiągnięcia oczekiwanych efektów po zabiegu.

Więcej

Leczenie nadpotliwości

Medycyna estetyczna pomaga pozbyć się problemu z nadmierną potliwością. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu toksyny botulinowej, która jest bezpośrednio podawana poprzez zastrzyk w miejsca skłonne do nadpotliwości. Efekty utrzymują się dość długo. Od kilku miesięcy do nawet roku możesz zapomnieć o wstydliwych i stresujących sytuacjach w życiu towarzyskim i zawodowym, związanych z nadmierną potliwością. Beauty Factory oferuje zabiegi medycyny estetycznej w Poznaniu, w dogodnym dla Ciebie czasie oraz atrakcyjnej cenie.

Więcej

 

SPRAWDŹ CENY NASZYCH ZABIEGÓW

Cennik