Zmysłowe Usta


Piękne usta są jednym z najważniejszych atutów kobiecej urody, dlatego tak istotne jest by miały idealny, pełny kształt. Czasami natura bywa niedoskonała.

Możemy sprawić, że Twoje usta staną się zmysłowe...
 
Wykonując korektę ust należy sugerować się ich naturalnym wyglądem. Powinna to być delikatna, upiększająca zmiana, a nie drastyczny, inwazyjny zabieg. Korektę ust mogą wykonywać kobiety w każdym wieku, gdyż mają one różnorodne problemy i oczekiwania związane ze swoim wyglądem. Do gabinetów medycyny estetycznej często zgłaszają się młode dziewczyny, których kompleksem sa niesymetryczne usta, nierówne kontury lub zbyt cienka dolna lub górna warga. Rozwiązaniem problemu jest kwas hialuronowy w postaci żelu.
 
Kwas hialuronowy występuje we wszystkich żywych organizmach, jego najważniejszą funkcją jest wiązanie i magazynowanie wody w tkankach. W naszym gabinecie używamy tylko preparatów najwyższej jakości renomowanych firm, które gwarantują bezpieczeństwo zabiegu i maksymalną trwałość efektu. Kwas hialuronowy jest bezpieczny i nie zawiera żadnych elementów stałych. Utrzymuje się w tkankach ok. 6-9 miesięcy i ulega powolnemu wchłanianiu. Usta nawet po wchłonięciu preparatu są w zdecydowanie lepszej kondycji niż przed zabiegiem - są lepiej nawilżone i jędrniejsze. Czas utrzymywania się efektu początkowego można przedłużyć kolejnymi wstrzyknięciami preparatu. 
 
Przed zabiegiem
 
Zabieg modelowania ust nie wymaga szczególnych przygotowań. Jest to jeden z zabiegów, które można wykonać w każdym momencie. Na około 3 dni przed zabiegiem  należy unikać aspiryny i stosowania leków przeciwzapalnych. W dniu, w którym wykonywany będzie zabieg, nie należy  korzystać z  sauny lub solarium.Intensywnego wysiłku fizyczny jest również przeciwskazany. Bezpośrednio przed zabiegiem należy usunąć makijaż z ust. Wszystkie te zalecenia mają na celu uzyskanie jak najlepszego efektu. 
 
Przebieg zabiegu modelowania ust
 
Z racji wrażliwości ust proponujemy pacjentom znieczulenie około 40 minut przed zabiegiem
W zależności od potrzeb pacjenta można korygować całą okolicę ust.
Wstrzykując implant stosuje się technikę liniową wycofująca lub wielopunktową. Po zaaplikowaniu preparatu miejsce nakłucia jest masowane, by jednolicie rozprowadzić preparat po całej powierzchni. Po zabiegu pacjentom podawany jest kosmetyk zawierający witaminę K, lub inny, minimalizujący możliwość wystąpienia siniaków 
 
Działania niepożądane
 
Po zastrzyku mogą wystąpić reakcje zapalne tj. rumień, obrzęk i zaczerwienienie Może też pojawić się krwiaczek. Wszystkie te objawy ustępują w ciągu kilku dni. 
Po zabiegu
Mniej więcej trzy dni po zabiegu nie należy wystawiać ust na promieniowanie słoneczne oraz ciepło. Zalecenia te mają na celu optymalizację efektów zabiegu. 
 
Przeciwwskazania 
 
  • Miejsca narażone na zapalenia i infekcje skóry, takie jak trądzik czy opryszczka
  • Choroby układu immunologicznego, immunoterapia, uczulenie bądź nadwrażliwość na preparaty zawierające kwas hialuronowy, tendencje do blizn przerostowych.
  • Z zabiegu nie powinny korzystać również kobiety w ciąży bądź karmiące piersią
Facebook Logo