Przekłuwanie uszu

Szukasz bezpiecznego sposobu na przekłucie uszu?

Trafiłaś właściwie - bezpieczeństwo to jest dokładnie to co oferujemy, pracując na kolczykach wykonanych z plastiku medycznego i sprzęcie firmy Blomdahl. Używając wyłącznie sterylnych produktów, stosując bezpieczną metodę przekłuwania oraz przyjazną skórze biżuterię, stawiamy zawsze na pierwszym miejscu Twoje zdrowie oraz zdrowie Twojej skóry. Mając na uwadze dobro dzieci, stosujemy medyczny system przekłuwania obu uszu jednocześnie, który przyspiesza proces przekłuwania z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa zabiegu.

Twoje dziecko marzy o przekłuciu uszu?

Bez względu na to jak wielkie jest pragnienie noszenia kolczyków, po przekłuciu pierwszego ucha, u dziecka pojawia się obawa przed przekłuciem drugiego ucha. Dlatego w naszym gabinecie oferujemy system medycznego przekłuwania obu uszu jednocześnie. Metoda ta jest szybsza, bezpieczniejsza i zdecydowanie bardziej komfortowa dla dziecka.

Dlaczego warto wybrać metode Blomdahl:

- przekłuwamy obydwoje uczu jednocześnie

- kolczyki sa hipoalergiczne - wykonane z plastiku medycznego ( niwelujemy w ten sposób powstanie alergii na nikiel - wszystkie metale w tym równiez szlachetne zawierają nikiel)

- kolczyki mają nieco grubszy sztyft ( po wyjęciu kolczyka dziurka się kurczy, grubszy sztyft zapewni dodatkowy margines bezpieczeństwa przy wymianie kolczyków)

- zatyczki - klucz do szybkiego gojenia ( zatyczka zatrzymuje się na blokadzie i całkowicie zasłania ostrą końcówkę sztyftu

-kolczyki zamknięte w sterylnej kasecie, zabezpieczają przez dotykaniem, zetknięciem z niejałową powierzchnią, gwarantują tym samym bezpieczne gojenie

 

 

Facebook Logo